Biz sürekli kurulabilecek olan dialogları, işimize tercih ederiz.

Sektördeki yerimizi bilerek, hizmetimizin sürdürülebilir olması açısından her zaman kalitemizi daha da ileriye taşıma gayretindeyiz.

0
ŞİRKETİMİZDEKİ
ÇALIŞAN SAYISI
0+
ÇALIŞTIĞIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZİN SAYISI
0%
MUTLU MÜŞTERİ!
0
DÜNYADA GİTTİĞİMİZ
ŞEHİR SAYISI
0+
MÜŞTERİLERİMİZLE
İÇTİĞİMİZ KAHVE SAYISI

Genel Bakış

Vahdet yapı inşaat güçlü yapılarından biri olarak, yılların deneyimi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de ve dünyada yapı sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır.

Yıllardır inşaat ve dekorasyon sektöründe hizmet veren farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla birçok rakiblerini geride bırakan ve çalıştığı personel kadrosuyla uzun yıllar içerisinde edindiği tecrübesini siz değerli halkımıza ve sanayi kuruluşlarımıza ayrıcalıkla sunan Vahdet Yapı İnşaat firması inşaat ve dekorasyon kalemlerinin yanı sıra bünyesine eklemiş olduğu sosyal hizmetleriyle büyümeye devam ediyor…

Yapı dekorasyon ve sosyal faaliyetler sektöründe kalitesinde ödün vermeyen ,en kaliteli ürünleri ve uygulamaları en uygun şartlarla halkımıza ve sanayi kuruluşlarımıza sunan Vahdet Yapı İnşaat halkımıza ve sanayi kuruluşlarımıza hizmet vermekten gurur duyar.

Vizyonumuz
VAHDET YAPI İNŞAAT olarak gelişen ve hızla büyüyen ülkemizde şehircilik anlayışı şehirlerimizde imara ve yaşantıya yansıma sancısı çektiği bir gerçek, bu gerçekten hareketle yola çıkarsak biz ne yapabileceğimizi hangi yelpazede olacağımıza karar vermemiz gerekiyor.
Misyonumuz
VAHDET YAPI İNŞAAT değişim sürecinde çarpık altyapı düzeninde mi var olmak yoksa yeni şehircilik anlayışına sahip yapının çatısını oluşturmak ve bu formatla kaliteden ödün vermemek mi? Prensiplerinden ödün vermeden ilkeli ve sağduyulu bir yapı oluşturmanın gayreti içerisinde dinamik ve değişken sektörde sürekli ivme almak istiyoruz. Çalışanıyla bir aile oluşturmuş gelişen ve büyüyen ailede bizlerde yerimizi almak istiyoruz.
Kalite Politikamız
VAHDET YAPI İNŞAAT Çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizle saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır. Sahip olacağımız ve daima gözeteceğimiz kurum değerlerimiz, grubumuza, dolayısıyla çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık olacaktır. Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yükseltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.

Kalite ve Uygunluk
Uygun şartlarda, daha kaliteli bir yaşamın herkesin hakkı olduğu görüşündeyiz. Bugün olduğu gibi yarında bu bilinçle müşterilerimize hizmet edeceğiz.

Verimli İç Tasarım
Tüm tasarımlarımız kullanım alanı olarak size en verimli hale getirilmiş olup ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilerek beğeninize sunulmuştur.

İletişim Hattı

+90 212 233 2112

Diğer iletişim tercihleri:

Whatsapp | E-Posta